מדיניות פרטיות

פרטיותך חשובה לנו. להלן מדיניותנו בנושא פרטיות המידע שנאסף באתר האינטרנט של מתנת חיים:

באתר נאספים פרטי מידע אודות המבקרים בו. מידע זה הינו אנונימי או אישי.

המידע האנונימי נאסף באופן אוטומטי על כל מי שמבקר באתר, והוא כולל: סוג הדפדפן, מערכת ההפעלה, ספק האינטרנט, או האתר שממנו הגיעו המבקרים. נתונים אלו משמשים לחישוב מספר הכניסות לאתר וזמן השהייה הממוצע. איננו משתמשים בתוכנת COOKIES או קבצים דומים לאיסוף  מידע על המבקרים באתר. הנתונים הנאספים הם אגרגטיביים ולא ניתנים לזיהוי. מידע זה לא יועבר מרצוננו לגוף שלישי.

כמו כן, נאסף מידע אישי מאנשים שמוסרים לנו נתונים מרצונם. הזנת מידע אישי לאתר מתבצעת מרצונך ובהסכמתך. במידה ונרשמת לקבל עדכונים, תקבל מאיתנו, מעת לעת, ניוזלטרים ועדכונים אחרים. אנו לא נעביר את פרטיך לארגונים או גופים אחרים.

המידע הנאסף נשמר במאגר המידע שלנו, המאוחסן על גבי מערכות המחשוב שלנו, וכן אצל ספקי אירוח שרתים וגיבוי מידע, שעשויים להימצא גם מחוץ לגבולות ישראל. הסכמתך למדיניות זו, מהווה גם הסכמה לשמירת המידע. אנו מיישמים מערכות ונהלים לאבטחת מידע במטרה להגן על המידע מפני שימוש לרעה ושימוש בלתי מורשה, אך מכיוון שאף מערכת אינה חסינה במאה אחוזים מפני פריצות, אין באפשרותנו להתחייב לכך שהמידע שלך יהיה חסין מפני פגיעה וגישה בלתי מורשית, או מפני יירוט מידע בזמן ההעברה.

אם אתה עובר לאתר חיצוני דרך לינקים באתר של מתנת חיים, ייתכן שגופים אלה יאספו נתונים שלכם דרך קבצי COOKIES או טכנולוגיה אחרת. אנו איננו נושאים האחריות לפעולות אלו ככל שיתבצעו על ידי גופים חיצוניים.

אם אינכם מסכימים למדיניות הפרטיות, בבקשה לא להשאיר נתונים אישיים באתר. מדיניות הפרטיות עלולה להשתנות מעת לעת. המשך השימוש באתר לאחר השינויים מהווה הסכמתך לשינוי המדיניות.