מסע הסברה של מתנת חיים

מתנת חיים פתחה בסוכות במסע הסברה רחב וחסר תקדים בהקיפו. הקמפיין, שכלל קרוב למיליון עותקים של חוברות הסברה, הוא הכי גדול בהיסטוריה של העמותה.

8 סיפורי גבורה על תורמי כליהיצאו שלוש חוברות הסברה שונים: אחד לציבור החרדי, אחד לציבור הדתי-לאומי, ואחד שמיועד לציבור הכללי. החוברות לציבור החרדי והדתי הופצו בבתי כנסת ובעיתונים נפוצים בקהילות אלה; החוברת לציבור הכללי הופצה בעיתון ידיעות אחרונות בכ-800,000 עותקים.

בציבור הדתי-לאומי והחרדי, כבר מחכים לחוברות מתנת חיים בחגים ועבודת הקודש שלמוסף שמחת תורה 2016 העמותה מוכרת וידועה. החידוש הפעם היה בהוצאת מגזין דרך ידיעות אחרונות שיועד לציבור החילוני והכללי. העמותה מעוניינת לפתוח את שורותיה ולגייס תורמי כליה מכל המגזרים בציבור הישראלי, ולא רק בקרב שומרי מצוות כפי שהיה עד כה. החשיפה הרחבה תסייע למגמה זו ותעזור להפוך את מתנת חיים למיזם כלל-ישראלי, בהתאם למטרות העמותה לתקופה הקרובה.

10 סיפורי גבורה על תורמי כליהכל החוברות מכילות סיפורים אישיים של תורמי כליה ומושתלים ומידע רב על תרומות כליה מכל ההיבטים, והן מהוות מקור מצוין לכל מי ששוקל לתרום כליה ולהציל חיים.

אפשר ללחוץ על השער הראשי של החוברות המופיעות לעיל כדי לקרוא את כל החוברת