הרשמה למרתון ירושלים 2018

מרתון ירושלים מתקרב, ויחד איתו ההזדמנות שלנו לרוץ כקבוצה ולהראות שגם עם כליה אחת אפשר לתפקד כרגיל. המרתון יתקיים ביום ששי 09.03.2018, כ"ב באדר תשע"ח.

בשנה החולפת הצטרפו לקבוצה ​עשרות רבות של תורמי כליה, מושתלים ובני משפחותיהם, והקבוצה השנה צפויה להיות גדולה עוד יותר!

אז מה צריך לעשות?

יש שתי אפשרויות לרוץ איתנו:

 1. הרשמה מלאה לקבוצת הריצה של מתנת חיים במרתון. הרשמה למירוץ דרך הקבוצה מזכה ב10% הנחה, ובין השאר משמעותה היא שאני אוסף את הערכות במרוכז. הרשמה למרתון כולל מספר, צ'יפ לבדיקת הזמן, מדליה בסוף, ועוד ועוד.
  השנה ההרשמה הקבוצתית מתבצעת באופן שונה מבעבר – מעט יותר מורכבת אך הרבה יותר יעילה.
  כל ראש קבוצה קיבל ממארגני המירוץ רשימה של קודים. כל מי שרוצה להירשם לקבוצה צריך לקבל ממני קוד. כל קוד מיועד לאדם אחד! לא ניתן להעבירו או להשתמש בו פעמיים.
  מה צריך לעשות?
  למלא את הטופס למטה עם כל הפרטים ובשאלה האחרונה לציין שאתה מתכוון להירשם לקבוצה ולקבל ממני קוד. מי שלא יכול למלא את הטופס מתבקש לשלוח מייל אל  marathon@kilya.org.il עם שמכם המלא, מידת חולצה, מקצה ריצה, מספר טלפון וכתובת מייל, ולציין שהוא רוצה להירשם ומבקש קוד הרשמה.
  הערכות ייאספו על ידי שלושה ימים לפני המירוץ, וניתן יהיה לקבלם מאותו רגע ועד בוקר המירוץ עצמו (אצלי, בירושלים).
 2. חולצה בלבד. אדם שרוצה להירשם למרתון באופן עצמאי, או פשוט להגיע ביום המירוץ ולהצטרף אלינו, יכול לבקש חולצה ונשמח לתת.
  מה צריך לעשות?
  למלא את הטופס למטה ובשאלה האחרונה לרשום – חולצה בלבד. מי שלא יכול למלא את הטופס מתבקש לשלוח מייל אל  marathon@kilya.org.il עם שמכם המלא, מידת חולצה, מקצה ריצה, מספר טלפון וכתובת מייל. חשוב לשלוח את כל הפרטים. אם החסרתם פרט – לא נרשמתם.

מוזמנים להפיץ את הבשורה לכל מי שרק תרצו! נשמח שכמה שיותר אנשים יצטרפו אלינו.

המרתון זו גם הזדמנות מעולה לגייס כספים לטובת העמותה. בשנה שעברה עשרות רצים גייסו כספים בצורה נוחה ופשוטה והצלחנו לגייס עשרות אלפי שקלים לקופת העמותה – סכום משמעותי וחשוב מאד. פרטים נוספים בנושא זה – בהמשך.

זכרו! הכליה שלנו הצילה אדם אחד, יכול להיות שהנוכחות שלנו במרתון תציל הרבה יותר…

אפשר לפנות אליי בשאלות או בירורים.
ניר חריטן
טל' 052-5978594